0Порівняння товарів
Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

 

 

0
Мій кошик

Купити ортопедичний матрац 200х200: Київ, Рівне, Луцьк, доставка по Україні

Купити матрац 200х200 недорого можливо

ТМ КІМА пропонує увазі свого споживача матрац розміром 200х200. Це популярна, нестандартного розміру модель, яка користується попитом в більшості у сімейних пар.

ТМ КІМА є виробником матраців, тому ми впевнені у своїй продукції, у відповідності її ціни/якості. Наша позиція: якісно не обов'язково дорого, і про це говорить ціна матраца 200 на 200.

Чому варто купити ортопедичний матрац 200 на 200?

Ортопедичний матрац 200х200 - це розмір матраца, який ідеально підходить як для сну двох дорослих людей, так і для сім'ї з маленькою дитиною, у випадку якщо дитина вважає за краще проводити свій сон разом з батьками.

Матраци 200 на 200 використовуються для великих ліжок. Купуючи матраци такого розміру слід обов'язково враховувати фізичні параметри людей, які користуватимуться цим матрацом. Особливу увагу слід приділити його габаритам, вони повинні відповідати розмірам каркасу ліжка. Саме тому, менеджери ТМ КІМА при підборі матраца, враховують ці та інші чинники, а також переваги самих споживачів, щоб згодом, при неправильному виборі, матрац не втратив свої ортопедичні властивості.

Незважаючи на те що розмір 200х200 є нестандартним, він досить популярний, оскільки підходить для людей зростом до 185 см, якщо ж зріст вище, слід розглянути матрац вже з більшими габаритами.

ТМ КІМА надає офіційну гарантію на свою продукцію, а також як виробник матраців має санітарно-гігієнічний висновок, що свідчить про те, що матраци ТМ КІМА відповідають медичним вимогам безпеки для здоров'я і життя людей.

Купити ортопедичний матрац 200х200: Київ, Рівне, Луцьк, доставка по Україні

Ви маєте можливість купити матрац 200х200 в Києві і не тільки.  ТМ КІМА доставляє продукцію по усій території України.

Ознайомиться з асортиментом матраців і оформити замовлення можна через інтернет-магазин або відвідавши наші фірмові магазини.

Крім того, наші фахівці завжди готові надати консультацію по телефону, для того, щоб наш покупець був впевнений в правильності вибору моделі, розмірів і складу наповнювача матраца.

Ми чекаємо Ваших дзвінків з повною готовністю відповісти на всі питання, що Вас хвилюють.

 Бажаємо легкого вибору, а головне міцного і здорового сну.

Вгору