0Порівняння товарів
Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

 

 

0
Мій кошик

Ортопедичні матраци КІМА від виробника

Основні причини купити ортопедичний матрац

 

Уві сні всі м'язи і суглоби нашого тіла максимально розслабляються, щоб відновитися після напруженого робочого дня. Якщо певні групи м'язів зберігають напругу, ми гірше відпочиваємо, на ранок відчуваємо себе розбитими і втомленими. Особливо важливо давати повноцінний відпочинок м'язам спини і шийного відділу, а для цього потрібно правильно підібрати спальне місце.
Зняти надмірне напруження з шийних і спинних м'язів допомагають ортопедичні матраци, актуальні для людей з порушеннями функцій опорно-рухового апарату, частими болями в спині, грижами міжхребцевих дисків. На ортопедичному матраці, якщо він підібраний правильно, вага тіла розподіляється рівномірно, розслабляються м'язи, знімаються утиски і спазми м'язів, судин. Матрац ортопедичний купити потрібно, вибравши модель, яка підходить саме вам.

 

Різновиди ортопедичних матраців

 

Всі конструкції для якісного сну поділяються на пружинні і безпружинні. Друга категорія виробів складається з суцільного блоку пружного матеріалу, в якості якого використовується латекс, кокосове волокно, пінополіуретан. Найчастіше, у виробництві використовується поєднання матеріалів, наприклад, латексу і кокосового волокна (койри). Вироби цієї категорії не мають пружинящего ефекту, випускаються різного ступеня жорсткості, в міру пружні і комфортні.

Купити матрац ортопедичний пружинний можна, вибравши з двох груп - з пружинами залежного і незалежного типу. Зовсім пружинні блоки з'єднані з сусідніми в єдину конструкцію. Тому, коли людина лягає на ліжко, такий матрац злегка прогинається, створюючи своєрідний ефект гамака. Згодом, такі вироби можуть почати скрипіти і продавлюватися.

Більш досконалими і зручними є матраци з пружинним блоком незалежного типу, де кожна пружинка знаходиться в окремому чохлі. Ортопедичні матраци можуть бути різного ступеня жорсткості, випускаються з різними зонами пружності, для надійної підтримки хребта.

На матраци ортопедичні ціна залежить від типу наповнювача. Натуральний латекс і волокна кокоса обходяться дорожче, порівняно з синтетичним латексом, пінополіуретаном. Вартість залежить також і від конструкції - безпружинний ортопедичний матрац купити якнайдешевше, в порівнянні з моделлю на незалежних пружинних блоках.

 

Вибираємо ступінь жорсткості

 

Щоб повністю розслабити хребет, забезпечити для нього фізіологічно правильне положення під час сну, важливо підібрати спільну основу в міру м'яку і жорстку. Занадто м'які і жорсткі матраци однаково шкідливі для нашого здоров'я. На м'якому підставі хребет занадто сильно прогинається, а жорстка ліжко може порушити циркуляцію крові.
Вибираючи жорсткість матраца, враховуємо наш вага і вік, свідчення лікаря, особливості стану суглобів.
М'які матраци підходять людям із захворюваннями хребта, суглобів, людям похилого віку.
Середня жорсткість підходить людям з хворобами спини. Помірний ступінь жорсткості забезпечує поєднання жорсткої кокосової койри і латексу.
Жорсткі матраци підходять дітям і підліткам, хребет і вся опорно-рухова система яких тільки формується. Жорстка основа ліжка допоможе людям з міжхребцевої грижею, викривленнями хребта зняти больові відчуття, поліпшити загальний стан. Особливою популярністю в цій категорії користуються матраци серії «Кокос-Геліос», з пружинним блоком Боннель, наповнені овечою вовною, кокосом з латексної просоченням.
Дитячі матраци «Малютка» наповнюються кокосовою койрою, з добавкою м'якого ТЕРМОФЛЕКСА, флизелиноми, синтепонома. Поєднання цих матеріалів забезпечує помірну ступінь жорсткості для формування дитячого хребта.
Купити відповідний ортопедичний матрац в Рівному чи замовити з іншого міста України — легко в магазині KIMA. Вашій увазі представлені різноманітні моделі - м'які, помірні жорсткі, ще й різних розмірів. Ви легко підберете ортопедичні конструкції для дитячого ліжечка, односпального чи двоспального.

Сортування:
Вгору