0Порівняння товарів
Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

 

 

0
Мій кошик

Перша лінія

Від того, наскільки правильно організований сон людини, залежить якість його життя. Тому так важливо дотримуватися оптимального температурного режиму в кімнаті, забезпечити надходження в неї свіжого повітря, а також правильно підібрати всі необхідні постільні аксесуари. На особливу увагу заслуговує матрац ортопедичний із серії Перша лінія, купити який можна через інтернет-магазин КІМА. Ми гарантуємо високу якість і відповідність всім технологічним і функціональним нормам продукції. Тим більше, що виготовлені всі товари  українським виробником, на Волині, у місті Ківерці. 
 

Ортопедичні матраци від ТМ КІМА


У каталозі магазина представлений широкий асортимент ортопедичних матраців ТМ КІМА. Найбільш популярні вироби даного бренду модифікації Soft 1, Soft 2 та Кокос-Геліос. Не менш популярні і матраци ортопедичні першої лінії ківерцівських матраців моделі Геліос. Це базові вироби з пружинним наповнювачем, а точніше - п'ятивитковим пружинним блоком Бонель. Вони наділені середньої м'якості і відповідають стандартам «зима-літо», тому підходять на всі сезони. Даний ефект забезпечений тим, що з одного боку матрац наповнений овечою вовною, яка чудово утримує тепло під час зимових холодів. А з іншого боку вироби в якості настилу використана міцна, надійна основа, яка гарантує довговічну експлуатацію матраца. Додатковий важливий плюс вироби - відмінний баланс його вартості і якості. Адже на матрац ортопедичний першої лінії ціна в магазині ТМ КІМА не набагато вище, ніж його собівартість. Це можливо шляхом правильної маркетингової політики компанії та прямих поставок товарів, без будь-яких посередників.

 

Покриття та наповнення матраців

 

Матрац Геліос покритий прошивним жаккардом. Це дуже міцний матеріал, який витримує активну багаторічну експлуатацію, легко чиститься від пилу і миється від плям. По нижній частині матраца розташована повсть, спресована під дією високих температур і має стійку поверхню. Тому купити ортопедичний матрац першої лінії можна не на рік чи два, а на дуже довгий час. Довговічності аксесуара сприяє і застосування Пятивиткова пружинного блоку Bonnell. Він добре протистоїть різним навантаженням. І навіть якщо одна з пружин з якої-небудь причини вийде з ладу, то всі інші елементи відмінно підстрахують цей сегмент. Що стосується складу такого виробу, то всередині матрац наповнений:

  • Синтепоном і флізеліном;
  • Натуральною овечою вовною;
  • Якісним щільним ватином;
  • Екологічним пінополіуретаном.

 

Плюси матраців з блоком Боннель

 

Сучасні пружинні матраци можуть мати залежний і незалежний блок. Але саме залежний блок Боннель найбільше припав до смаку вітчизняним покупцям. Адже він володіє особливою стійкістю до механічних навантажень. Тому експерти рекомендують купити ортопедичний матрац ківерцівського виробника КІМА першої лінії для сімей з дітьми, які дуже люблять випробувати ліжко на міцність стрибками і шкереберть.

Така стійкість виробів забезпечена тим, що всередині його пружини переплетені між собою. Така конструкція витримує великі навантаження шляхом взаємодії її складових. Крім того такий матрац обійдеться дешевше, ніж аналогічні вироби з незалежним пружинним блоком. А ортопедичні властивості аксесуара забезпечує особлива форма пружин «з талією». Всі вони з'єднані таким чином, що не заважають лежачому на них тілу приймати найбільш природне для нього положення. До того ж пружини Боннель не скриплять, не ламаються і не просідають.

Вгору