0Порівняння товарів
Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

 

 

0
Мій кошик

Пружинні блоки КІМА Боннель (Bonnell)

Пружинні блоки Боннель (Bonnell) - «якість перевірена часом»

 

Блоки Боннель - визнана класика в світі меблевого виробництва. Цей вид пружинних блоків використовується вже сотні років, і продовжує бути популярним у мільйонів споживачів.

ТМ КІМА довіряє кращим і рекомендує краще, саме тому ми рекомендуємо пружинні блоки Боннель.

Крім того тільки якісна продукція, і та що має попит, отримує успіх у споживача, а пружинні блоки Боннель це і успіх, і одночасно якість, перевірена часом.

 

Стисло про головне

Пружинні блоки Боннель - це залежні пружини, які сплетені між собою. Плетіння є двох видів: чотирьох або п'яти виткові. Міцність блоку збільшується від кількості витків. Завдяки особливому методу скріплення пружин, не допускається можливість тертя їх між собою, що перш за все перешкоджає появі скрипу при використанні. Пружинні блоки добре тримають форму, мають гарну пружність і не просідають навіть при великих навантаженнях.

Для всіх споживачів рекомендовано використовувати 5-виткові пружини, а для малюків і підлітків 4-виткові пружини, оскільки у дітей навантаження на матрац досить низьке.

Наше устаткування дозволяє нам виготовляти 4-х і 5-ти виткові пружини висотою 80 мм, 110 мм і 130 мм. Також ми забезпечуємо стабільно високу густоту пружин в пружинному блоці, на рівні 118 пружин/м2.

ТМ КІМА як виробник пружинних блоків Боннель, гарантує якість своєї продукції.

У виробництві ми використовуємо сучасні автоматичні пружинонавивочні верстати, які забезпечують високу якість пружин. Ми застосовуємо нове автоматичне устаткування, для сшиву пружин в пружинний блок. Це дозволяє нам гарантувати як якість, так і міцність пружинних блоків.

Які ж основні аргументи на користь блоків Боннель, окрім його бюджетної ціни?

1. Надійність, довговічність, міцність. Саме тому термін служби блоків складає близько 15 років.

2. Конструкція витримує великі навантаження, а тому блоки Боннель чудово підійдуть для людей з ваговою категорією 115 кг і вище.

3. Діти! В силу своєї міцності, блоки Боннель чудово підійдуть для дитячих ліжечок, оскільки саме вони готові впоратися з дитячими іграми і перекидами на ліжках.

4. Тривале збереження еластичності. Просідаючи під вагою тіла людини, конструкція відновлюється назад, як тільки людина встає.

5. - Відмінний повітрообмін і вологообмін.

Матеріалом для виготовлення є високоякісний металевий дріт українського виробництва, з сертифікатом якості ДСТУ, діаметр дроту 2.2 мм, діаметр спіралі 1.4мм, марка Б, клас 2. Ми тестували різний дріт, і в результаті вибрали найкращий.

Купити пружинний блок Боннель?

ТМ КІМА пропонує своєму споживачеві широкий асортимент пружинних блоків для дивана або ліжка. Увесь асортимент продукції розміщений в каталозі на нашому сайті, який завжди доступний споживачеві.

Замовлення товару можна зробити через інтернет-магазин або відвідавши наші торгові точки.

Консультанти ТМ КІМА завжди готові допомогти у виборі. Ми підберемо той товар, який принесе Вам користь і комфорт під час сну.

Купити пружинні блоки Боннель можна в Києві, Рівно і Луцьку. Доставка здійснюється по усій Україні.

Коли йдеться про здоровий і комфортний сон з гарантією якості на продукцію, не варто замислюватися - ПОСПІШАЙТЕ До НАС І КУПУЙТЕ.

Сортування:
Вгору