0Сравнение товаров
График работы:

Будние: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мой заказ

Детские 3+

Пружинні матраци для дітей від КІМА

Ми прагнемо максимально спростити життя батькам при виборі матрацу для дитини. Тому пропонуємо вам на вибір дві моделі матраців:

  1. Кокос-Геліос (або  Кокос-Геліос Junior) або ж
  2. Грація (або Грація Junior)

Ці дві моделі ортопедичних матраців відрізняються за наповненням, проте в обох матрацах присутній кокос. Це унікальний натуральний матеріал, який надає матрацові жорсткість і має бактерицидні властивості. По суті кокосова койрва – це рослинні волокна з горіхів кокосової пальми. У виробництві матраців ТМ КІМА ми використовуємо лише високоякісний латексований кокос. Завдяки латексу, кокосове волокно набуває підвищену міцність, еластичність і стійкість до деформації, воно не ламається і не кришиться, повністю відновлює свою форму, що дозволяє уникнути появи вм'ятин і нерівностей.

Наступне питання з яким вам необхідно визначитись це висота матрацу. Матраци для дітей вікової категорії 3+ можна виконати у двох модифікаціях: стандартна висота (20-21см) або ж знижена висота (15см). Якщо ваше ліжко дозволяє використання матраців висотою 20см, то ми рекомендуємо зупинитись на стандартних моделях Кокос-Геліос або ж Грація. Вони виконані на основі п’ятивиткового пружинного блоку боннель і можуть витримувати більші навантаження. Якщо у вас буде бажання подрімати у дитячому ліжку – не проблема, адже матрац може витримати до 120 кг навантаження.

У випадку, якщо висота ліжка не дозволяє використання високого матрацу, тоді вам в нагоді стануть моделі матраців із серії Junior:  Кокос-Геліос Junior або Грація Junior. По наповненню вони є повними аналогами моделей Кокос-Геліос або ж Грація, проте в основі цих матраців лежить пружинний блок зниженої висоти. Ми використовуємо чотирьохвитковий пружинний блок боннель для Junior матраців. Дана пружина розрахована на дітей та підлітків до 70 кг.

 

Чому матраци КІМА?

Для розвитку дитини важливі всі сторони його життя. Особливо важливо правильно організувати його сон. Адже в ліжку діти в різному віці проводять від 9 до 18 годин на добу. І від того, в яких умовах вони будуть знаходитися в цей час, залежить розвиток дитячого організму, формування постави і стан здоров'я взагалі. Тому так важливо правильно вибрати ліжечко, постіль і матрац, властивості якого, можуть серйозно вплинути на хребет дитини. Фахівці рекомендують купувати дитячі пружинні матраци. У Рівному, Луцьку, Львові, Києві та інших містах країни надають перевагу вибору через інтернет-магазин КІМА. Це сімейне виробництво з багаторічним досвідом виготовлення і продажі високоякісних ортопедичних матраців за доступними цінами. Такий підхід до роботи дозволив уберегтись від маси проблем, які зазвичай виникають при використанні низькопробних постільних аксесуарів.


Вимоги до дитячих матраців

Під час сну дитини матрац діє на хребет. Якщо він обраний правильно, то це запорука здоров'я дитини у дорослому житті. Найкращими ортопедичними властивостями володіють дитячі матраци пружинні з кокосом. Вони можуть бути наповнені залежними і незалежними пружинними блоками.

 

Залежна пружинна система або Боннель

Матраци з такого роду наповнювачами вважаються найбільш доступними за вартістю. Також такий варіант найбільш вигідний через свою міцності, надійності та довговічності. Адже пружини в такому матраці прослужать багато років без просідання і зносу, як це буває в аналогічних виробах з іншими видами наповнення. У них все блоки пружин пов'язані між собою. Тому навіть якби один з блоків вийшов з ладу, його підстрахували б інші.

При тиску на певну ділянку такого матраца відбувається вплив і на сусідні з ним пружини. Щоб пом'якшити ефект хвилі, виробники додатково використовують якісні наповнювачі. Дані матеріали добре пропускають повітря, тому матраци забезпечують відмінну вентиляцію ліжку. Це дозволяє уникнути розвитку в ліжечку джерел різного роду інфекцій. А ще такі матраци повністю безпечні, оскільки виготовляються з екологічно чистого, переважно натуральної сировини, яка не містить і не виділяє в повітря токсичні речовини. Обшивка даних виробів приємна на дотик, не викликає у дитини роздратування шкіри або алергії.

Якщо ви вибираєте залежний пружинний дитячий матрац, купити його фахівці рекомендують зі спіралями мінімального діаметра і максимальної їх щільністю на кожен метр. Завдяки таким характеристикам ліжко буде в міру м'яким, з оптимально пружною. Матрац прослужить багато років без просідання, випадіння пружин і їх скрипу.

Наверх