Увага! У цьому розділі для ознайомлення наведені умови використання сайту інтернет-магазину kima.net.ua. Факт відвідування нашого сайту www.kima.net.ua (в тому числі будь-якої сторінки) означає ознайомлення та згоду відвідувача з даними умовами використання.

 

  1. Сайт KIMA дозволяє Вам переглядати, використовувати сайт тільки для особистого використання, за умови збереження Вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали нашого сайту, а також будь-яке комерційне використання цих матеріалів.

  2. Зертаємо вашу увагу на те, що зазначені ціни та характеристики товарів надані виключно для ознайомлення і можуть змінюватись виробником та постачальниками товарів без попереднього повідомлення. Для отримання детальної інформації щодо характеристик товарів, їх наявності та актуальних цін, будь ласка зв’яжіться з нашими менеджерами.

  3. "KIMA" ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), які виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту

  4. Продавець має право здійснювати записи телефонних розмов з Користувачем / Покупцем. При цьому Продавець зобов'язується: запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, і / або передачу її третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень.

  5. Реєструючись на нашому сайті "KIMA", Ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані. Інтернет-магазин не несе відповідальності за завідомо неправильну інформацію, зазначену Покупцем при реєстрації. В цьому випадку, Покупець несе всі витрати, пов'язані з невірним зазначенням адреси та інших даних.

  6. Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, Ви гарантуєте те, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує діюче законодавство України.

  7. Інтернет-магазин має право інформувати Покупця про свої товари і послуги за допомогою даних, зазначених при реєстрації. У разі, якщо Покупець не має бажання отримувати таку інформацію, він завжди може звернутися в контакт-центр інтернет-магазину з проханням відключити її.

  8. Конфіденційність інформації, яка була надана Покупцем Інтернет-магазину, охороняється Законом України "Про захист персональних даних" від 01.06.2011. Відповідно до Закону, при реєстрації на сайті інтернет-магазину Покупець дає згоду на обробку та використання своїх персональних даних виключно з метою, необхідних для оформлення замовлення і роботи з Покупцем. Інтернет-магазин зобов'язується не передавати персональні дані Покупця і доступ до них третім особам, публікувати та використовувати інформацію з метою, що не відповідає діям Інтернет-магазину.